О нас

Наші новини зі сходу України -   про події "на полях", про реалії «мирного плану» , пошук полонених та зниклих безвісті, допомогу постраждалому мирному населенню та нашим захисникам.

Пошук полонених. В Україні працює декілька волонтерських груп, що займаються пошуком "зниклих без вісти" у зоні конфлікту та звільненням заручників. Ми розказуємо про тяжкі будні та ще один фронт,  про невидиму лінія вогню  та приховану битву за життя полонених.

Країна захисників. Ця рубрика розповідє про будні, досягнення та побут наших воїнів на сході країни, які захищають наше майбутнє.

Волонтерство - стало для багатьох з нас  єдиною реальною можливістю допомогти врятувати нашу країну та наших воїнів, чи віднайти їх в полоні Ми розказуємо про історії з життя волонтерів, що вражають  та історії волонтерських буднів,

Проекти відновлення - ми розповідаємо про особливі проекти, що можуть допомогти нашій країні в економічному, фінансовому, військовому, чи духовному напрямках.

Також ми запровадили програму навчання  по наданню першої невідкладної допомоги та проведенню тренінгів по тактичний медицині на полях та для мирного населення.

Ми маємо на меті провести виставку фоторобіт зі Сходу, портретів воїнів, волонтерів та жителів Сходу, що пройшли пекло, а також – фото фіксацій по відновленню частини країни з руїн. Ми плануємо приготувати фот видання до відкриття виставки. Всі виручені кошти підуть на допомогу Сходу, воїнам, полоненим,  постраждалим мирним жителям та дітям Сходу.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.