Військовий АТО отримав п'ять кульових і ножові поранення, а рідним сказали про самогубство

Об'єктивно розслідувати смерть розвідника Миколи Ткачука вимагають його земляки з Прикарпаття. 27 вересня він начебто застрелився на посту у Новоайдарському районі на Луганщині, але рідні на тілі бійця виявили п'ять слідів від куль та ножові поранення, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сестра загиблого Галина Гасюк розповідає про останній дивний телефонний дзвінок від брата. Той просив його забрати, якщо щось станеться. При цьому чоловіка хтось гукав кудись іти.

Як саме загинув Микола, рідним так і не сказали. За однією версією, це була куля снайпера, за іншою – самогубство на посту. А у довідці, яку зачитав прапорщик, що привіз тіло, вказано: "загинув за невизначених обставин".

Родичі не вірять ані в снайпера з 5 кулями, ані в самогубство з ножем. Тим більше, що Микола не скаржився на перебування в армії та мав плани на майбутнє. Тому, кажуть, це могло бути тільки вбивство.

25-річного Ткачука мобілізували у березні. За три місяці в "Десні" вивчили на розвідника та у складі 130-го окремого розвідбатальойну відправили на Луганщину. Як розвідник він міг занадто багато знати, зокрема, про діяння своїх же. Рідні припускають, що за це і поплатився.

"Я не експерт, але дивлюся на знімки – і мені дивний вхід кулі, під яким радіусом вихід. Реально – або поставили на коліна, або зверху вниз стріляли. І це ножове поранення... Це що він, застрелився, а потім сам себе ножем?! Чи навпаки?!, - не розуміє сусід загиблого Юрій Копчук.

Прикриваючись таємницею слідства, більше рідним ніхто нічого не пояснює. Натомість у соцмережах від невідомих вони отримують погрози.

Верховинські активісти та рідні загиблого вже звернулися до президента з вимогою об'єктивно розслідувати смерть розвідника. Також до справи хочуть залучити СБУ.

На Покрову стала відомою особа бійця АТО, який загинув напередодні під Донецьком.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.