ТЯЖКЕ ЗВІЛЬНЕНЯ З ПОЛОНУ ГЕРОЯ ДМИТРА КУЛІША

НЕЙМОВIРНА ПЕРЕМОГА -  НЕЗЛАМНА СИЛА ДУХУ Й ТIЛА!

Дмитро Куліш, позивний "Сімка", боєць "Донбасу».. Мабуть сама велика його перемога над ворогом - що він повертається після 9 місяців реальних тортур - повний сил, не зламаний ні духом, ні фізично!
Дмитро був узятий днр-івцями в Іловайському котлі. Потім - місяцi катувань.. Дружині Світлані Куліш із СІЗО ДНР прислали вирок від 14 січня 2014року з постановою: 20 років років позбавлення волі. Це значить -його  нiколи не віддали б на обмін. У результаті тортур переламані усі кістки. Дружина отримує мед/ висновок: компресійний перелом хребта грудного та поперекового відділу. Перелом двох ніг, перелом 9, 10, 11, тріщина лівої кисті, перелом правої кисті руки, перелом великого пальця лівої руки, перелом безіменного пальця правої руки. Переломи: по три пальці на обох ногах, перелом правої стопи, тріщини обох колінних чашечок. Перебиті стегнові сухожилля, що не відчував ніг. Опущені нирки. Струс головного мозку. Осколкове поранення правої ступні. Два осколкових поранення потиличної частини голови і правого вуха. Дві контузії, 18 і 29 серпня. 
Восени за справу "визволення" взявся колишній депутат 4 скликання О. Ржавський, та пообіцяв дружині витягнути «Сімку» на свободу. У цих переговорах спливла сума 300 000 $ викупу, яка потім впала до 150 000 $. Дружина восени заявила в прокуратуру, і назбирала 50 тис дол. в борг. О. Ржавський отримав 50 тисяч. Сказав, що поїхав за Дімою, але повернувся без нього. 

Майже 10 днiв назад у полон був захоплений  нерідний син голови народноi міліціі В. Коробкова - бойовик Віктор Коробков. Комбат «Рем», що його захопив, зателефонував батькові Коробкова і розповів і що його син в бою втратив пальці рук. Та пропонує обмiняти на двох своiх. 

З того часу  «Патріоти" пропонують провести обмін на «Сімку» і ще п'ятьох.
 Коробов - батько, за домовленістю з "Патріотами" - забирає з  свого СИЗО підсудного з найгучнішою історією в Донецьку, «Сімку», та вивозить його додому. Батько Коробков за ним цi дні ходить, кормить та дзвонить  дружинi Дмитра. Він також зв'язується з ПС і розповідає про плани віддти Дмитра в обмін на Коробкова - сина.  "Рем" просить  віддати його хлопців, що з літа також у сепарів переживають страшні тортури. . Зрештою переговори заходять у глухий кут. Коробов - батько знову зв'язується з групою з обміну «Патріот». Так вони домовлятися про передачу на нульовому блок посту -  Вітю взамiн на Дмитра. 

Але обмін зірвався. Після чого представники СБУ беруть "Вітю" з ДУК ПС з повідомленням: "будемо судити». Дружина і батько готові були провести свою відеоконференцію: спільна заява дружини «Сімки» та Коробкова - батька. 

Кілька днів Віктор Коробков перебував у СІЗО Краматорська. Представник СБУ пообіцяв у два дні зробити обмін. Але пройшло чотири дні. Втрутилися депутати та міжнародні організації. Якби не обміняли до обіду середи - скоріше за все і вiдбулась би ця прес-конференція. 

Суд над Коробовим відбувся в середу, яким було винесено рішення, що складу злочину не виявлено. 

 

Між 19.00 та 20. 00 на нульовому блокпості був проведений обмін Віктора Коробова на Дмитра Куліша. Його зустрічала там же його дружина Світлана Куліш. 

 

У спецоперації були задіяний група з обміну Патріот ». Представники СБУ, группа "Альфа" з Дніпра. Звільненню сприяли також депутати: Ігор Мосійчук та Наталя Веселова (депутат, бат." Донбас ",« Наталка Полтавка »)

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.